Kasa Leo Poznań Wewnątrz Leo Poznań Wnętrze Leo Poznań Wyposażenie Leo Poznań Poczekalnia Leo Poznań Wygodne siedzenia Leo Poznań

LEO Poznań


Kim jesteśmy?

Od ponad 20 lat działamy na rynku akcesoriów GSM – początkowo jako AK-TEL Arkadiusz Klimczak, a obecnie jako solidna marka LEO. W 2015 roku zaistnieliśmy w poznańskim Starym Browarze, gdzie udało nam się nawiązać dobre relacje z pierwszymi lokalnymi klientami. Biorąc pod uwagę pozytywny odbiór naszej działalności w Wielkopolsce, zdecydowaliśmy się otworzyć nowy, duży, niezależny salon przy ul. Zwierzynieckiej 10, czyli w samym sercu Poznania.

Czym się zajmujemy?

Zaopatrujemy i obsługujemy najbardziej wymagających klientów z całej Polski – zarówno osoby prywatne, jak i firmy, instytucje czy urzędy. Dostarczamy sprzęt IT, telefony, sprzęt RTV i AGD oraz wiele innych produktów. Jesteśmy liderami naszej branży, o czym świadczy m.in. współpraca ze światowej klasy markami, takimi jak Apple, Xiaomi, Samsung, Huawei, UAG, Jabra, Gear4, Stilgut, Dbramante1928, Guess, Karl Lagerfeld, Bugatti, Adidas, Spigen, Baroon, Mode, Asus, HP, Ideal of Sweden, Mujo, Otterbox, BMW, Mercedes, Ferrari, Ringke, Yenkee i wiele innych.

Jako specjaliści od telefonów i akcesoriów GSM zapewniamy poza telefonami również szeroki wybór etui, ładowarek, kabli, szkieł i folii ochronnych. Oferujemy także serwis, usługi doradcze, konfigurację smartfonów i przegrywanie danych. Dodatkowo dla klientów instytucjonalnych i biznesowych realizujemy zamówienia w zakresie zamówień i przetargów na sprzęt telekomunikacyjny, IT, RTV, AGD i każde inne nawet najdziwniejsze produkty.

Co nas wyróżnia?

Zaskakujemy, wyznaczamy trendy i odrzucamy wszelkie ograniczenia – taka jest filozofia LEO. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każdy odwiedzający znalazł w jednym miejscu wszystko to, czego potrzebuje.

Tym, co nas wyróżnia, jest pasja, z jaką podchodzimy do naszej pracy. Salony LEO to wyjątkowe miejsca,w których każdy dzień rozpoczynamy od mocnej kawy, garści nowinek technologicznych i uśmiechu na widok pierwszego klienta. Współpracujemy z osobami, które czerpią satysfakcję z fachowej obsługi i nieustannie poszerzają swoją wiedzę, aby jak najlepiej odpowiadać na aktualne potrzeby klientów.

Tym, co nas napędza, jest nieustannie zmieniający się świat, który stwarza mnóstwo okazji do ciągłego rozwoju. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zdobycie zaufania i sympatii klientów wymaga czasu, zaangażowania i niewyczerpanych pokładów pozytywnej energii. Dbamy więc o to, by nasza oferta była dopasowana do aktualnych trendów, a każdy klient otrzymał nie tylko poszukiwane akcesoria, lecz także należytą uwagę, cenne porady i szczery uśmiech!


Właściciel Leo Poznań
O mnie

Praca w branży GSM każdego dnia stawia przede mną nowe wyzwania, dlatego daje mi mnóstwo satysfakcji i nie pozwala na stagnację. To branża, która rozwija się w bardzo szybkim tempie, lecz podążanie za trendami jest nie tylko moim obowiązkiem, ale również pasją. Mój poranny rytuał to mocna czarna kawa i garść nowinek ze świata technologii użytkowych. LEO to lider rynku GSM w Polsce, który działa już od ponad 20 lat! Poznań nie jest miastem, w którym powstała firma, lecz dzięki determinacji i pasji udało mi się przenieść świetnie prosperujący biznes do stolicy Wielkopolski i zaistnieć w świadomości tutejszych klientów. Jako ojciec sukcesu LEO w Poznaniu i menadżer, który od kilku lat pracuje w wymarzonym zawodzie, dbam o to, by oferta LEO była skierowana do każdego klienta. Obsługujemy więc osoby prywatne, firmy, instytucje i urzędy, zaopatrując naszych klientów w produkty, których potrzebują, oferując fachowe usługi serwisowe i zapewniając profesjonalne doradztwo.

Sprzedajemy, naprawiamy, doradzamy – zawsze z uśmiechem na twarzy i radością w sercu. Wymarzona praca to przecież wystarczający powód do szczęścia, czyż nie?

PS Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki. Na cuda trzeba chwilę poczekać :)